Współpraca

Pomoc finansowa

Każdy może nam pomóc w realizacji codziennych zadań. Jeżeli jesteś altruistą, który uważa że nasze projekty są warte wsparcia możesz przekazać pomoc finansową bezpośrednio na nasze konto:

34 1090 2590 0000 0001 3550 2759
Fundacja Akademia Integracji – Praca, Edukacja, Sport
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Z ofiarowanych pieniędzy będziemy mogli dofinansować w postaci wkładu własnego finansowego poszczególne projekty. Są one realizowane na zasadzie minimum kosztowego – czasami nie starcza nam na zakup takich rzeczy jak aparat szermierczy czy zatrudnienie dodatkowego trenera.

Pamiętaj, że darowiznę przekazaną na naszą Fundację można odliczyć od dochodu – więcej informacji na ten temat w tym dokumencie.

Więcej informacji udziela
r.stanczuk@akademiaintegracji.pl
tel. 510 022 091

Sponsoring

Mamy dla Twojej firmy wyjątkową propozycję. Wszystkie szczegóły dotyczące współpracy są ustalane indywidualnie.

Możemy zorganizować wspólnie nowy projekt na obszarze działania Twojego przedsiębiorstwa. Możesz też przyłączyć się do już realizowanego przedsięwzięcia, w tym projektów o charakterze ogólnopolskim. Możemy zorganizować przy okazji projektu promocję Twojej firmy na nośnikach reklamy zewnętrznej. Tak naprawdę formy współpracy są nieograniczone – zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji udziela
r.stanczuk@akademiaintegracji.pl
tel. 510 022 091

Wolontariat

Jeżeli chcesz rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności lub nabyć nowe, zapraszamy do odbycia wolontariatu w naszej Fundacji. Oferujemy przyjemną atmosferę, pracę z wyjątkowymi ludźmi w zgranym zespole. Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, nie stawiamy limitów dot. wieku – możesz być uczniem gimnazjum, liceum, studentem czy nawet emerytem. Nie wysyłaj nam swojego CV – po prostu powiedz co umiesz/chciałbyś się nauczyć. Aktualnie poszukujemy osób, które chcą nauczyć się/potrafią:

  • administrować mediami społecznościowymi i stroną internetową
  • montować, kręcić filmy, robić dobre zdjęcia
  • rozwijać się pod kątem wiedzy prawnej i administracyjnej w zarządzaniu projektami

Oczywiście lista jest dużo dłuższa – najlepiej będzie jeżeli po prostu do nas napiszesz. Do usłyszenia!

Więcej informacji udziela
s.rabczuk@akademiaintegracji.pl
tel. 731 959 256