wspolpraca

Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą prywatną, firmą czy instytucją – niezależnie od tego możesz nam pomóc. Działamy transparentnie. Każda złotówka wydana przez nas jest księgowana z zaznaczeniem na jaki cel została przeznaczona. W zależności od tego, jakie masz możliwości i chęci, w naszej Fundacji zawsze damy Ci możliwość rozwoju.

Pomoc finansowa

Każdy może nam pomóc w realizacji codziennych zadań. Jeżeli jesteś altruistą, który uważa że nasze projekty są warte wsparcia możesz przekazać pomoc finansową bezpośrednio na nasze konto:

34 1090 2590 0000 0001 3550 2759
Fundacja Akademia Integracji – Praca, Edukacja, Sport
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Z ofiarowanych pieniędzy będziemy mogli dofinansować w postaci wkładu własnego finansowego poszczególne projekty. Są one realizowane na zasadzie minimum kosztowego – czasami nie starcza nam na zakup takich rzeczy jak aparat szermierczy czy zatrudnienie dodatkowego trenera.

Pamiętaj, że darowiznę przekazaną na naszą Fundację można odliczyć od dochodu – więcej informacji na ten temat w tym dokumencie.

Wolontariat

Jeżeli chcesz rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności lub nabyć nowe, zapraszamy do odbycia wolontariatu w naszej Fundacji. Oferujemy przyjemną atmosferę, pracę z wyjątkowymi ludźmi w zgranym zespole. Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, nie stawiamy limitów dot. wieku – możesz być uczniem gimnazjum, liceum, studentem czy nawet emerytem. Nie wysyłaj nam swojego CV – po prostu powiedz co umiesz/chciałbyś się nauczyć. Aktualnie poszukujemy osób, które chcą nauczyć się/potrafią:

  • administrować mediami społecznościowymi i stroną internetową
  • montować, kręcić filmy, robić dobre zdjęcia
  • nawiązywać kontakt i opiekować się osobami niepełnosprawnymi
  • rozwijać się pod kątem wiedzy prawnej i administracyjnej w zarządzaniu projektami

Oczywiście lista jest dużo dłuższa – najlepiej będzie jeżeli po prostu do nas napiszesz. Do usłyszenia!

Sponsoring

Mamy dla Twojej firmy wyjątkową propozycję. Wszystkie szczegóły dotyczące współpracy są ustalane indywidualnie.

Ogłoszenia