wspolpraca

Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą prywatną, firmą czy instytucją – niezależnie od tego możesz nam pomóc. Działamy transparentnie. Każda złotówka wydana przez nas jest księgowana z zaznaczeniem na jaki cel została przeznaczona. W zależności od tego, jakie masz możliwości i chęci, w naszej Fundacji zawsze damy Ci możliwość rozwoju.

Pomoc finansowa

Każdy może nam pomóc w realizacji codziennych zadań. Jeżeli jesteś altruistą, który uważa że nasze projekty są warte wsparcia możesz przekazać pomoc finansową bezpośrednio na nasze konto:

34 1090 2590 0000 0001 3550 2759
Fundacja Akademia Integracji – Praca, Edukacja, Sport
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Z ofiarowanych pieniędzy będziemy mogli dofinansować w postaci wkładu własnego finansowego poszczególne projekty. Są one realizowane na zasadzie minimum kosztowego – czasami nie starcza nam na zakup takich rzeczy jak aparat szermierczy czy zatrudnienie dodatkowego trenera.

Pamiętaj, że darowiznę przekazaną na naszą Fundację można odliczyć od dochodu – więcej informacji na ten temat w tym dokumencie.


Więcej informacji na temat pomocy finansowej udzieli

tel. 510 022 091

Wolontariat

Jeżeli chcesz rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności lub nabyć nowe, zapraszamy do odbycia wolontariatu w naszej Fundacji. Oferujemy przyjemną atmosferę, pracę z wyjątkowymi ludźmi w zgranym zespole. Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, nie stawiamy limitów dot. wieku – możesz być uczniem gimnazjum, liceum, studentem czy nawet emerytem. Nie wysyłaj nam swojego CV – po prostu powiedz co umiesz/chciałbyś się nauczyć. Aktualnie poszukujemy osób, które chcą nauczyć się/potrafią:

  • administrować mediami społecznościowymi i stroną internetową
  • montować, kręcić filmy, robić dobre zdjęcia
  • nawiązywać kontakt i opiekować się osobami niepełnosprawnymi
  • rozwijać się pod kątem wiedzy prawnej i administracyjnej w zarządzaniu projektami

Oczywiście lista jest dużo dłuższa – najlepiej będzie jeżeli po prostu do nas napiszesz. Do usłyszenia!


Więcej informacji na temat wolontariatu udzieli

tel. 504 048 158

Sponsoring

Mamy dla Twojej firmy wyjątkową propozycję. Wszystkie szczegóły dotyczące współpracy są ustalane indywidualnie.


Więcej informacji na ten temat udzieli

tel. 510 022 091

Ogłoszenia