Memoriał Arkadiusza Jabłońskiego

 

Co zrobimy z darowiznami?

Zostaną one przekazane na organizację Memoriału im. Arkadiusza Jabłońskiego, który odbędzie się 22 lutego 2020 roku w Warszawie, w AWF oraz budynku PKOL. Pokryjemy z nich niezbędne dla zapewnienia odpowiedniego poziomu imprezy sportowej koszty, w tym wypożyczenia sprzętu, transportu oraz obsługi wolontariuszy.

Jak będę mógł odebrać podziękowanie?

Skontaktujemy się z Tobą osobiście w ciągu kilku dni po realizacji płatności. Odbiór podziękowania w postaci lekcji szermierki na wózkach odbywa się tylko w Wołominie (k. Warszawy). Otrzymasz od nas ważny kilka miesięcy kupon na realizację lekcji dla maksymalnie dwóch osób. Fundacja nie pokrywa kosztów dojazdu darczyńcy.

Co dostanę jeżeli wpłacę większą kwotę?

Otrzymasz podziękowania z wcześniejszych cegiełek, tj. wspomnienie na stronie, osobiste zaproszenie oraz lekcję szermierczą, a do tego:

  • przy wpłacie od 1.000,00 zł będziesz mecenasem Memoriału, co oznacza że Twoje dane/logo firmy zostanie umieszczone w materiałach promocyjnych, tj. na ekranach Fundacji zlokalizowanych w trakcie Memoriału,
  • przy wpłacie od 1.500,00 zł będziesz mógł/a wskazać nam dowolną szkołę na terenie Polski w której zrealizujemy projekt „Pasja, Integracja, Bezpieczeństwo” albo „Świadomi (w) sieci„.

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie! W razie pytań skontaktuj się z Radosławem Stańczukiem – ; tel. 510-022-091. 

Możesz także dokonać wpłaty bezpośrednio na nasz rachunek bankowy o numerze 34 1090 2590 0000 0001 3550 2759 w tytule wpisując „darowizna na cele statutowe – Memoriał A. Jabłońskiego”. W takim przypadku chcąc otrzymać podziękowanie napisz do nas na adres .

Czym jest memoriał Arkadiusza Jabłońskiego?

Serdecznie zapraszamy zawodników i trenerów do wzięcia udziału w Memoriale Arkadiusza Jabłońskiego. Nasz kolega, Arkadiusz Jabłoński, był legendą polskiej szermierki na wózkach i na trwale zapisał się zarówno w historii szermierki, jak również klubów IKS AWF i IKS Szermierka Wołomin. Był inicjatorem założenia Fundacji Akademia Integracji oraz Integracyjnego Turnieju Szermierczego przy Pucharze Świata „O Szablę Wołodyjowskiego”. Zawody odbędą się w szabli w formule szermierki na wózkach. Uczestniczyć w nich będą zarówno pełnosprawni i jak i niepełnosprawni sportowcy.

 

Wsparcie darczyńców

890 zł

Kto nas wspiera?

Wspierają nas: AMS, Mercedes-Benz Auto Idea, Applink, PZSzerm, GTM Mobil, WKD – Warszawska Kolej Dojazdowa.

Dodatkowo dziękujemy darczyńcom prywatnym (aktualizacja 6 lutego 2020 roku): Panu Damianowi z Katowic, Panu Jackowi, Panu Mariuszowi z Tłuszcza, Panu Pawłowi z Warszawy, Panu Michałowi, Pani Karolinie z Warszawy oraz Pani Krystynie z Janówka!

Kim był Arek?

Arek był człowiekiem pełnym pasji, którą zarażał otaczających go ludzi. To on przed 2013 roku zaproponował zarządowi firmy AMS oraz kilku swoim przyjaciołom zaangażowanie się w projekt, którym chciał zmienić Polskę na kraj bardziej przyjazny i tolerancyjny dla osób z różnych powodów wykluczonych społecznie. Tak jak podczas swojej kariery sportowej, podczas której godnie reprezentował Polskę zdobywając dla niej medale na Mistrzostwach Europy, Świata i Igrzyskach Paraolimpijskich, tak również realizując programy Fundacji dawał całego siebie. Starał się odwiedzić każde miejsce, do którego Fundacja została zaproszona, by mówić o integracji, tolerancji i życiu pełnym marzeń i pasji.

Igrzyska Paraolimpijskie
Sydney 2000 – srebrny medal drużynowy w szabli;
Ateny 2004 – brązowy medal indywidualnie oraz srebrny drużynowo w szabli i szpadzie.

Mistrzostwa Świata
Budapeszt 2002 – złoty medal drużynowo w szpadzie, brązowy medal indywidualnie i srebrny drużynowo w szabli;
Turyn 2006 – srebrny medal drużynowy w szabli.

Mistrzostwa Europy
Paryż 1997 – srebrny medal indywidualny w szabli;
Warszawa 1999 – brązowy medal drużynowy w szabli;
Madryt 2001 – złoty medal drużynowy i brązowy medal indywidualny w szabli;
Paryż 2003 – złoty medal indywidualnie i drużynowo w szabli oraz drużynowo w szpadzie.

Za osiągnięcia sportowe został uhonorowany:
– „Kawalerskim Krzyżem Orderu Odrodzenia Polski” przez prezydenta RP A. Kwaśniewskiego,
– odznaczeniem „Zasłużony dla Warszawy” przez prezydenta Warszawy P. Piskorskiego,
– pierwsze miejsce w plebiscycie Życia Warszawy na „Najlepszego Sportowca Warszawy Roku 2003″,

Pozostało do rozpoczęcia Memoriału

  • Days

  • Hours

  • Minutes

  • Seconds